Blog

Tavsiye Şehirler Arası Ev Taşıma

Tavsiye şehirler arası ev taşıma işlemleri üzere İstanbul merkez ofislerimizden sizlere garantili hizmet sunmamız mümkündür. Taşıma sürecinde Evden Eve Nakliyat Tavsiye olarak sizlere garantili hizmet sunduğu eşyalarınızı güven altında taşımaktadır.

Şehirler arası nakliyat  hizmetlerinde program yapılarak hizmet sunulmalıdır. Aksi halde taşıma işlemi sizlere sıkıntı yaratabildiği gibi istediğiniz gibi bir taşıma sağlanamayacaktır. Sizlerin bu kadar yorgunluğunuza taşıma süreci zorlu geçecektir. Bu sebeple tavsiye şehirler arası ev taşıma için nakliyat planlaması yapılması gerekir.

Tavsiye Edilen Şehirler Arası Nakliyat

Tavsiye edilen şehirler arası nakliyat olarak Antalya ve İstanbul bölgelerindeki ofislerimizden de sizlere yardımcı oluyoruz. Taşıma süreci hakkında firmamıza bilgi vererek sizlere ekspres hizmeti sunuyoruz. Bu ekspres hizmetimiz ile eşyalarınızın için taşıma planlaması yapıyoruz.

Taşıma planlaması sayesinde taşıma günü erkenden gelerek eşyalarınızın paketlemesine yapmaktayız. Dolapların demontasını sağlayan ekibimiz ambalajlamasını yaparak araca yüklemesi yapılmaktadır. Eksperin hazırlamış olduğu rapora göre o gün için modülatör asansör kurulumu yapılmaktadır. Bu sayede eşyalarınız yeni adresinizde taşınmasında hasar almasını önlüyoruz.

Şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinde firmaları taşıma türüne göre önceden arayarak haber vermelisiniz. Özel taşıma hizmetlerinde firmayı gün öncesinden haber verilmelidir. özel şehirler arası nakliye işlemleri size ait araç ayarlaması yapılarak sadece sizlerin eşyaları alınarak taşıma yapılmaktadır. Diğer taşıma türü ise; şehirler arası parça taşımadır. Bu taşıma türünde sizle birlikte bir parça eşya alınarak büyük boy araç ile taşıma yapılmasıdır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken husus aracın türüdür. Büyük boy araç ile birlikte aracın içinde bölme olmalıdır. Aksi halde eşyalarınız kaybolma veya karışma gibi durum söz konusudur. Bunlara dikkat ederek karar vermelisiniz.

Tavsiye Şehirler Arası Evden Eve Taşıma Şirketleri

Şehirler arası nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gerekenleri sizlere sıralayacağız. Bunlar;

  1. İlk olarak şehirler arası nakliye firmalarını önceden taşıma sağlamış müşteri yorumlarına göz atmalısınız. Çünkü müşteri memnuniyetleri olduğu gibi firmalar hakkında şikayetlerinde yer aldığı için karar vermeniz daha iyi olacaktır. Bunun içinde sosyal medya hesaplarından gerçek bilgilere ulaşabilirsiniz.
  2. Şehirler arası nakliye firması anlaşmayı düşüneceğiniz şirket ile yüz yüze görüşme talep edin, eşyaları görerek sizlere fiyat teklifi veren firmalar ile görüşme sağlayın. Ancak telefondan fiyat teklifi veren firmalardan uzak durunuz.
  3. Ekspresiz hizmeti alarak sizlere nakliye planlaması yapan firmalara öncelik veriniz. Bu sayede eşyalarınız için araç ayarlaması yapılmalıdır. Bu tarz firmalar taşıma sürecini önemle yaptığı için eşyalarınızı güvenli taşımasını yaparlar.
  4. Sadece fiyat unsuruna göre karar vermek doğru olmaz bunun içinde alacağınız hizmete göre karar vermelisiniz.

Ayrıca Antalya evden eve nakliyat yazımız için linke tıklayabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
jireTavsiye Şehirler Arası Ev Taşıma